STRONY INTERNETOWE

stworzenie strony www

tworzenie stron internetowych

Tworzymy strony internetowe dla klientów indywidualnych oraz firm, realizujemy je w oparciu o CMS WordPress, dzięki czemu będziesz wstanie dodawać i edytować treści, wstawiać ulubione zdjęcia oraz zarządzać stroną z poziomu administratora. W pakiet sprzedaży strony internetowej wchodzi podstawowe szkolenie z obsługi WordPressa. Przy zakupie pakietu jest możliwość stałej opieki nad stroną tak, aby wszystkie aktualizacje wtyczek i WordPressa były zgodne z aktualną wersją.

Tworzymy strony internetowe pod indywidualnego klienta. Staramy umawiać się na spotkanie, na którym omawiamy potrzeby, funkcjonalności jakie powinna posiadać strona internetowa. Nasze strony www charakteryzują się szybkim czasem wczytywania, dostosowaniem do urządzeń mobilnych, bardzo dobrą optymalizacją pod kątem przyszłego pozycjonowania strony w wyszukiwarce.

Tworzymy strony internetowe na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz całej Polski a także dla klientów z zagranicy.

Strona Internetowa do pięciu podstron

STRONA NA WORDPRESS

Tworzymy strony z systemem zarządzana treścią (CMS) w oparciu o WordPress. Za pomocą systemu WordPress  samodzielnie można: edytować treści strony, dodać nowe wpisy na stronie, dodać zdjęcia do galerii czy zdjęcie do slajdu. Taka edycja z systemem WordPress staje się prosta i szybka. W pakiecie robimy jednodniowe szkolenie z systemu WordPress tak, aby nasz klient mógł poczuć się niezależny.

OPTYMALIZACJA POD SEO

Aby Twoja strona mogła dotrzeć do dużego grona odbiorców niezbędne jest pozycjonowanie. Każda z naszych stron otrzymuje pełną optymalizację pod SEO, dzięki czemu późniejsze pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach będzie prostsze. Jest to czynność, która pozwoli innymi słowy zaoszczędzić każdemu naszemu klientowi czasu, nerwów i zbędnego wydatku.

SZYBKA REALIZACJA STRONY

Potrzebujesz zrobić szybko stronę internetową? IT LIGHT zrobi to w trzy dni robocze! Przede wszystkim szanujemy każdego klienta i wiemy, że długi czas realizacji stron i sklepów to jeden z najczęstszych problemów w dzisiejszych czasach. Oferujemy stworzenie strony www do trzech dni roboczych oraz dodatkowo dwa dni na ewentualne poprawki. Nakładamy gwarancję na stronę.

DOMENA I HOSTING GRATIS

W pakiecie każdy klient do stworzonej strony www otrzymuje bezpłatny hosting oraz domenę opłaconą na rok od jej zakupu. Nasz serwer gwarantuje przede wszystkim stabilną, bezpieczną i szybką pracę strony.

INTEGRACJA Z FACEBOOK

Do każdej strony internetowej oferujemy możliwość pełnej integracji na przykład z Facebookiem, Instagramem oraz Messengerem. Jest to usługa opcjonalna dla każdego naszego klienta. W dzisiejszych czasach portale społecznościowe to idealne źródło do pozyskiwania nowych widzów na nasze strony i sklepy internetowe.

STATYSTYKI WIDOCZNOŚCI STRONY

Dla każdej stworzonej strony podpinamy konto google w, którym mamy dostęp do statystyk „Google Analytics”. Umożliwiają one obserwację ilu potencjalnych klientów odwiedza Twoją stronę, w jakich godzinach oraz z jakich miejsc w Polsce i na świecie. Dzięki „Google Analytics” możemy określić jakie tematy oraz strony interesują naszych widzów oraz określić strategie prowadzenia naszej strony internetowej bądź sklepu www.

 
Skontaktuj się z nami już!