Pozycjonowanie stron Gdańsk

Jak pozycjonujemy stronę internetową - IT LIGHT Gdańsk

IT LIGHT zajmuje się tworzeniem stron internetowych oraz ich pozycjonowaniem w GOOGLE. Działania z zakresu pozycjonowania strony www ma na celu umieszczenia wysoko strony na daną frazę w wyszukiwarce Google. Pierwsze pozycje w Google, zapewniają stronie www znaczenie większą liczbę wejść oraz pomagają klientowi zdobyć nowych widzów. Skutecznie opracowane przez nas strategie pozycjonowania strony internetowej przekładają się na zyski. Proces pozycjonowania strony czy sklepu to główny czynnik wspierający działania z zakresu marketingu internetowego.

Zasady współpracy:

  • współpracujemy głównie w modelu abonamentowym oraz w zależności od klienta za tzw. efekt.
  • pozycjonujemy strony www lokalnie (np. na Gdańsk, Sopot, Gdynia) oraz na resztę Polski
  • pozycjonujemy strony internetowe na wiele fraz kluczowych

Specjalnie dla Państwa stworzymy skuteczną i dopasowaną do działalności strategię pozycjonowania strony internetowej. Dobierzemy dla witryny bądź sklepu internetowego odpowiednie słowa kluczowe tzw. „frazy”, które najczęściej są wpisywane w okno wyszukiwarki oraz pasują do Państwa branży. Posiadamy wachlarz umiejętności w branży SEO, które wpłyną pozytywnie nie tylko na miejsca w wyszukiwarce, ale również będą miały realny  wpływ na pozytywny odbiór strony internetowej przez jej widzów. Pozycjonowanie strony internetowej istotnie wypływa na pozytywny odbiór firmy w Internecie.  

Chętnie ustosunkujemy się do wszystkich Państwa pytań odnośnie pozycjonowania stron internetowych. Zapraszamy do kontaktu, który znajduje się w Gdańsku, tak abyśmy mogli przedstawić Państwu ofertę pozycjonowania strony www.

Sponsorowane Linki google.pl

Robimy kampanie reklamowe za pomocą linków sponsorowanych w Google. Koszt owej kampanii uzależniony jest głównie od słów kluczowych oraz ustalonego budżetu. Za każde kliknięcie na stronę opłata jest pobierana z góry. Największym plusem takiej kampanii jest to, że strona www jest już widoczna po trzech dniach od zaksięgowania wpłaty.